Czy warto drukować naklejki?

 

Wielu przedsiębiorców, którzy rozwijają swoje firmy drukuję różnego rodzaju naklejki oraz etykietki, a także wlepy, aby w tani i skuteczny sposób reklamować swoją działalność biznesową. Mimo iż najczęściej takie naklejki są bardzo małych rozmiarów to jednak mają ogromną moc przekazu. Naklejki mogą być drukowane w różnych rozmiarach oraz na różnych materiałach. Możemy wybrać naklejki papierowe albo też naklejki foliowe.

Lepiej wybrać naklejki papierowe czy foliowe?

naklejki druk warszawaNajczęściej przedsiębiorcy decydują się na naklejki papierowe, które cieszą się największą popularnością. Być może są tak często wybierane, ponieważ są to najtańsze na rynku naklejki Druk Warszawa to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybciej produkcji naklejek wysokiej jakości. Naklejki papierowe sprawdzają się do krótkotrwałej ekspozycji wewnątrz budynku, ponieważ gdy umieścimy je na zewnątrz to ze względu na negatywne warunki atmosferyczne i zanieczyszczenia mogą zostać szybko zniszczone. Bardzo często naklejki takie wykorzystuje się do znakowania towarów w magazynach oraz na produktach, które mają zostać transportowane. Naklejki te Możemy również zauważyć w zakładach produkcyjnych oraz w handlu czy nawet w usługach pocztowych. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem są wodoodporne naklejki foliowe, które można bez żadnych przeszkód umieszczać na zewnątrz. Druk na foli pozwala nam na znacznie dłuższą ekspozycją i takie naklejki utrzymują swoją żywotność nawet do 5 lat. Naklejki foliowe odporne są na wysokie temperatury oraz ulewne deszcze czy nawet śniegi. Dodatkowo posiadają silniejszy klej niż te papierowe i najczęściej uszlachetnione są matowym lub błyszczącym laminatem. Przedsiębiorcy wykorzystują naklejki do celów reklamowych, a także promocyjnych lub ostrzegawczych. Naklejki foliowe są nieco droższe od papierowych, ale za to gwarantują wyższy poziom odporności na negatywne czynniki atmosferyczne.

W dzisiejszych czasach praktycznie każda drukarnia oferuje samoprzylepne naklejki papierowe lub foliowe. Naklejki te są estetyczne, a także łatwe w aplikacji oraz możemy je wydrukować w rozmaitych wzorach i kolorach. Dodatkowo możemy dopasować odpowiednie rozmiary do własnych potrzeb dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii cyfrowej. Drukarnie bardzo często pracują przez 24 godziny na dobę więc możemy szybko otrzymać zamówienie.

 

Scroll to Top