Właściwości profilu aluminiowego

 

Zintegrowane profile aluminiowe LED (znane również jako wytłaczanie) zostały zaprojektowane w celu uzupełnienia zakresu elastycznych taśm LED IP33, IP65 i IP67. Wielu producentów oferuje szereg profili aluminiowych, w tym profile montowane powierzchniowo, profile wpuszczane i profile montowane na powierzchni narożnej.

Elastyczny system profili aluminiowych

profil aluminiowy kwadratowyAkcesoria obejmują zaślepki, zaślepki z wejściem kabla i klipsy do montażu. Profile aluminiowe mogą być przydatne do oświetlenia mebli, szklanej szafki, oświetlenia przeciwstawnego, oświetlenia dekoracyjnego sufitu itp. Profile aluminiowe chronią również paski LED IP33 przed kurzem i zapewniają lepsze odprowadzanie ciepła przez paski LED w celu przedłużenia żywotności. Niestandardowe profile można dokładnie skonfigurować zgodnie z rozmiarem, szerokością szczeliny, szerokością i wysokością bieżnika, pożądanym materiałem i powierzchnią profilu. Szeroka gama elastycznych profili aluminiowych, produktów i akcesoriów tworzy szereg niestandardowych rozwiązań dla przemysłu. Te unikalne profile aluminiowe zostały specjalnie zaprojektowane, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Sprytne elementy łączące nie wymagają maszyn i urządzeń. Profile są po prostu przycinane na długość i montowane i są dostępne w ponad 100 różnych rozmiarach profili i przekrojach. Profile aluminiowe są połączone ciśnieniowo i zapewniają bardzo wytrzymałe połączenie śrubowe, które można zwolnić w dowolnym momencie. Nie jest wymagana mechaniczna obróbka profili aluminiowych, co oznacza, że ​​koszty montażu są znacznie niższe w porównaniu do innych systemów profili i konstrukcji stalowych. Stosowane w połączeniu ze złączami oporowymi, wytrzymałe profile aluminiowe o szerokości szczeliny 18 mm oferują wiele zalet w klasycznym sektorze inżynierii mechanicznej. Oprócz profili konstrukcyjnych (ze szczelinami ze wszystkich stron), nowoczesny system profili aluminiowych powinien również obejmować szereg profili, które są zarówno funkcjonalne, jak i atrakcyjne wizualnie; dobry profil aluminiowy kwadratowy do wbudowania jest teraz dostępny w dwóch długościach; 1 mi 2,2 mi zmieści każdy elastyczny pasek i złącza. Ten produkt można stosować w spiżarniach, szafach i pod szafkami kuchennymi.

Asortyment profili aluminiowych obejmuje wsporniki, łączniki flexi i akcesoria umożliwiające konstruowanie kompletnych ram z elementów bez potrzeby wiercenia lub obróbki. Zastosowanie profili aluminiowych jako alternatywy dla spawanych ram stalowych może obniżyć koszty materiału, poprawić elastyczność i skrócić czas montażu.

 

Scroll to Top